Stitch & Pieces

140

Stitch & Pieces online

Stitch & Pieces je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Stitch & Pieces online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Stitch & Pieces, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Stitch & Pieces Slovensko

Značka Stitch & Pieces pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Stitch & Pieces Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Stitch & Pieces e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Stitch & Pieces v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Stitch & Pieces e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Stitch & Pieces, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Stitch & Pieces a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Stitch & Pieces eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Stitch & Pieces e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Stitch & Pieces. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Stitch & Pieces e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Stitch & Pieces na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Stitch & Pieces.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Stitch & Pieces, alebo sa vám nedarí nájsť Stitch & Pieces e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Stitch & Pieces.sk. Oficiálna webová stránka Stitch & Pieces.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Stitch & Pieces nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Stitch & Pieces.sk!

Predajne Stitch & Pieces

Ako sme už spomínali, Stitch & Pieces má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Stitch & Pieces e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Stitch & Pieces v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Stitch & Pieces

Katalógy Stitch & Pieces sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Stitch & Pieces už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Stitch & Pieces eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Stitch & Pieces e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Stitch & Pieces, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Stitch & Pieces 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Stitch & Pieces Bratislava

Zastúpenie má Stitch & Pieces aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Stitch & Pieces Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Stitch & Pieces Bratislava.

Stitch & Pieces Košice

Snažíte sa nájsť značku Stitch & Pieces aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Stitch & Pieces nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Stitch & Pieces v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Stitch & Pieces Košice.

Otváracie hodiny Stitch & Pieces

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Stitch & Pieces a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Stitch & Pieces nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Stitch & Pieces priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Stitch & Pieces aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Stitch & Pieces vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Stitch & Pieces.

Stitch & Pieces leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Stitch & Pieces leták? Je možné, že spoločnosť Stitch & Pieces prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Stitch & Pieces? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Stitch & Pieces.

Vrátenie tovaru Stitch & Pieces

Nakúpili ste pre seba produkty Stitch & Pieces a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Stitch & Pieces kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Stitch & Pieces nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Stitch & Pieces s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Stitch & Pieces vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Stitch & Pieces je jednoducho hračka!

Stitch & Pieces – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Stitch & Pieces zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Stitch & Pieces, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Stitch & Pieces prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Stitch & Pieces vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Stitch & Pieces je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Stitch & Pieces v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Stitch & Pieces. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Stitch & Pieces je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Stitch & Pieces outlet

Ak hľadáte produkty Stitch & Pieces v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Stitch & Pieces outlet. Stitch & Pieces outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Stitch & Pieces outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Stitch & Pieces.

Stitch & Pieces kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Stitch & Pieces? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Stitch & Pieces sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Stitch & Pieces. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Stitch & Pieces galériu a pozrite si všetky novinky Stitch & Pieces.

Oblečenie Stitch & Pieces

Oblečenie Stitch & Pieces je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Stitch & Pieces eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Stitch & Pieces, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Stitch & Pieces, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Stitch & Pieces newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Stitch & Pieces priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Stitch & Pieces newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.