THE WEBSTER

359

THE WEBSTER online

THE WEBSTER je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – THE WEBSTER online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky THE WEBSTER, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

THE WEBSTER Slovensko

Značka THE WEBSTER pôsobí samozrejme aj na Slovensku. THE WEBSTER Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

THE WEBSTER e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky THE WEBSTER v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá THE WEBSTER e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu THE WEBSTER, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy THE WEBSTER a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na THE WEBSTER eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „THE WEBSTER e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov THE WEBSTER. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný THE WEBSTER e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky THE WEBSTER na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky THE WEBSTER.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke THE WEBSTER, alebo sa vám nedarí nájsť THE WEBSTER e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku THE WEBSTER.sk. Oficiálna webová stránka THE WEBSTER.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke THE WEBSTER nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku THE WEBSTER.sk!

Predajne THE WEBSTER

Ako sme už spomínali, THE WEBSTER má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny THE WEBSTER e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami THE WEBSTER v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg THE WEBSTER

Katalógy THE WEBSTER sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov THE WEBSTER už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si THE WEBSTER eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V THE WEBSTER e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg THE WEBSTER, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg THE WEBSTER 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

THE WEBSTER Bratislava

Zastúpenie má THE WEBSTER aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka THE WEBSTER Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – THE WEBSTER Bratislava.

THE WEBSTER Košice

Snažíte sa nájsť značku THE WEBSTER aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu THE WEBSTER nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní THE WEBSTER v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte THE WEBSTER Košice.

Otváracie hodiny THE WEBSTER

V prípade, že chcete navštíviť predajňu THE WEBSTER a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa THE WEBSTER nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty THE WEBSTER priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín THE WEBSTER aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne THE WEBSTER vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu THE WEBSTER.

THE WEBSTER leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny THE WEBSTER leták? Je možné, že spoločnosť THE WEBSTER prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky THE WEBSTER? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke THE WEBSTER.

Vrátenie tovaru THE WEBSTER

Nakúpili ste pre seba produkty THE WEBSTER a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky THE WEBSTER kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru THE WEBSTER nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu THE WEBSTER s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a THE WEBSTER vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru THE WEBSTER je jednoducho hračka!

THE WEBSTER – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru THE WEBSTER zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni THE WEBSTER, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia THE WEBSTER prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca THE WEBSTER vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca THE WEBSTER je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru THE WEBSTER v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu THE WEBSTER. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca THE WEBSTER je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

THE WEBSTER outlet

Ak hľadáte produkty THE WEBSTER v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť THE WEBSTER outlet. THE WEBSTER outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. THE WEBSTER outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou THE WEBSTER.

THE WEBSTER kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu THE WEBSTER? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka THE WEBSTER sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu THE WEBSTER. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na THE WEBSTER galériu a pozrite si všetky novinky THE WEBSTER.

Oblečenie THE WEBSTER

Oblečenie THE WEBSTER je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko THE WEBSTER eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie THE WEBSTER, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar THE WEBSTER, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

THE WEBSTER newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch THE WEBSTER priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do THE WEBSTER newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.