Urania Gazelli

423

Urania Gazelli online

Urania Gazelli je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Urania Gazelli online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Urania Gazelli, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Urania Gazelli Slovensko

Značka Urania Gazelli pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Urania Gazelli Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Urania Gazelli e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Urania Gazelli v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Urania Gazelli e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Urania Gazelli, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Urania Gazelli a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Urania Gazelli eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Urania Gazelli e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Urania Gazelli. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Urania Gazelli e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Urania Gazelli na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Urania Gazelli.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Urania Gazelli, alebo sa vám nedarí nájsť Urania Gazelli e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Urania Gazelli.sk. Oficiálna webová stránka Urania Gazelli.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Urania Gazelli nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Urania Gazelli.sk!

Predajne Urania Gazelli

Ako sme už spomínali, Urania Gazelli má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Urania Gazelli e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Urania Gazelli v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Urania Gazelli

Katalógy Urania Gazelli sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Urania Gazelli už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Urania Gazelli eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Urania Gazelli e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Urania Gazelli, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Urania Gazelli 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Urania Gazelli Bratislava

Zastúpenie má Urania Gazelli aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Urania Gazelli Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Urania Gazelli Bratislava.

Urania Gazelli Košice

Snažíte sa nájsť značku Urania Gazelli aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Urania Gazelli nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Urania Gazelli v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Urania Gazelli Košice.

Otváracie hodiny Urania Gazelli

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Urania Gazelli a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Urania Gazelli nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Urania Gazelli priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Urania Gazelli aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Urania Gazelli vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Urania Gazelli.

Urania Gazelli leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Urania Gazelli leták? Je možné, že spoločnosť Urania Gazelli prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Urania Gazelli? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Urania Gazelli.

Vrátenie tovaru Urania Gazelli

Nakúpili ste pre seba produkty Urania Gazelli a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Urania Gazelli kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Urania Gazelli nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Urania Gazelli s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Urania Gazelli vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Urania Gazelli je jednoducho hračka!

Urania Gazelli – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Urania Gazelli zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Urania Gazelli, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Urania Gazelli prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Urania Gazelli vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Urania Gazelli je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Urania Gazelli v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Urania Gazelli. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Urania Gazelli je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Urania Gazelli outlet

Ak hľadáte produkty Urania Gazelli v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Urania Gazelli outlet. Urania Gazelli outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Urania Gazelli outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Urania Gazelli.

Urania Gazelli kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Urania Gazelli? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Urania Gazelli sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Urania Gazelli. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Urania Gazelli galériu a pozrite si všetky novinky Urania Gazelli.

Oblečenie Urania Gazelli

Oblečenie Urania Gazelli je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Urania Gazelli eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Urania Gazelli, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Urania Gazelli, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Urania Gazelli newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Urania Gazelli priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Urania Gazelli newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.