Viktor & Rolf

508

Viktor & Rolf online

Viktor & Rolf je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Viktor & Rolf online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Viktor & Rolf, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Viktor & Rolf Slovensko

Značka Viktor & Rolf pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Viktor & Rolf Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Viktor & Rolf e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Viktor & Rolf v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Viktor & Rolf e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Viktor & Rolf, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Viktor & Rolf a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Viktor & Rolf eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Viktor & Rolf e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Viktor & Rolf. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Viktor & Rolf e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Viktor & Rolf na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Viktor & Rolf.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Viktor & Rolf, alebo sa vám nedarí nájsť Viktor & Rolf e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Viktor & Rolf.sk. Oficiálna webová stránka Viktor & Rolf.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Viktor & Rolf nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Viktor & Rolf.sk!

Predajne Viktor & Rolf

Ako sme už spomínali, Viktor & Rolf má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Viktor & Rolf e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Viktor & Rolf v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Viktor & Rolf

Katalógy Viktor & Rolf sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Viktor & Rolf už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Viktor & Rolf eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Viktor & Rolf e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Viktor & Rolf, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Viktor & Rolf 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Viktor & Rolf Bratislava

Zastúpenie má Viktor & Rolf aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Viktor & Rolf Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Viktor & Rolf Bratislava.

Viktor & Rolf Košice

Snažíte sa nájsť značku Viktor & Rolf aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Viktor & Rolf nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Viktor & Rolf v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Viktor & Rolf Košice.

Otváracie hodiny Viktor & Rolf

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Viktor & Rolf a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Viktor & Rolf nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Viktor & Rolf priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Viktor & Rolf aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Viktor & Rolf vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Viktor & Rolf.

Viktor & Rolf leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Viktor & Rolf leták? Je možné, že spoločnosť Viktor & Rolf prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Viktor & Rolf? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Viktor & Rolf.

Vrátenie tovaru Viktor & Rolf

Nakúpili ste pre seba produkty Viktor & Rolf a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Viktor & Rolf kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Viktor & Rolf nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Viktor & Rolf s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Viktor & Rolf vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Viktor & Rolf je jednoducho hračka!

Viktor & Rolf – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Viktor & Rolf zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Viktor & Rolf, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Viktor & Rolf prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Viktor & Rolf vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Viktor & Rolf je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Viktor & Rolf v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Viktor & Rolf. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Viktor & Rolf je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Viktor & Rolf outlet

Ak hľadáte produkty Viktor & Rolf v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Viktor & Rolf outlet. Viktor & Rolf outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Viktor & Rolf outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Viktor & Rolf.

Viktor & Rolf kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Viktor & Rolf? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Viktor & Rolf sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Viktor & Rolf. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Viktor & Rolf galériu a pozrite si všetky novinky Viktor & Rolf.

Oblečenie Viktor & Rolf

Oblečenie Viktor & Rolf je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Viktor & Rolf eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Viktor & Rolf, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Viktor & Rolf, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Viktor & Rolf newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Viktor & Rolf priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Viktor & Rolf newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.