WITTCHEN

869

WITTCHEN online

WITTCHEN je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – WITTCHEN online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky WITTCHEN, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

WITTCHEN Slovensko

Značka WITTCHEN pôsobí samozrejme aj na Slovensku. WITTCHEN Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

WITTCHEN e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky WITTCHEN v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá WITTCHEN e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu WITTCHEN, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy WITTCHEN a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na WITTCHEN eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „WITTCHEN e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov WITTCHEN. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný WITTCHEN e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky WITTCHEN na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky WITTCHEN.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke WITTCHEN, alebo sa vám nedarí nájsť WITTCHEN e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku WITTCHEN.sk. Oficiálna webová stránka WITTCHEN.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke WITTCHEN nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku WITTCHEN.sk!

Predajne WITTCHEN

Ako sme už spomínali, WITTCHEN má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny WITTCHEN e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami WITTCHEN v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg WITTCHEN

Katalógy WITTCHEN sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov WITTCHEN už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si WITTCHEN eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V WITTCHEN e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg WITTCHEN, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg WITTCHEN 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

WITTCHEN Bratislava

Zastúpenie má WITTCHEN aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka WITTCHEN Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – WITTCHEN Bratislava.

WITTCHEN Košice

Snažíte sa nájsť značku WITTCHEN aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu WITTCHEN nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní WITTCHEN v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte WITTCHEN Košice.

Otváracie hodiny WITTCHEN

V prípade, že chcete navštíviť predajňu WITTCHEN a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa WITTCHEN nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty WITTCHEN priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín WITTCHEN aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne WITTCHEN vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu WITTCHEN.

WITTCHEN leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny WITTCHEN leták? Je možné, že spoločnosť WITTCHEN prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky WITTCHEN? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke WITTCHEN.

Vrátenie tovaru WITTCHEN

Nakúpili ste pre seba produkty WITTCHEN a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky WITTCHEN kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru WITTCHEN nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu WITTCHEN s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a WITTCHEN vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru WITTCHEN je jednoducho hračka!

WITTCHEN – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru WITTCHEN zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni WITTCHEN, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia WITTCHEN prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca WITTCHEN vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca WITTCHEN je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru WITTCHEN v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu WITTCHEN. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca WITTCHEN je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

WITTCHEN outlet

Ak hľadáte produkty WITTCHEN v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť WITTCHEN outlet. WITTCHEN outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. WITTCHEN outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou WITTCHEN.

WITTCHEN kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu WITTCHEN? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka WITTCHEN sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu WITTCHEN. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na WITTCHEN galériu a pozrite si všetky novinky WITTCHEN.

Oblečenie WITTCHEN

Oblečenie WITTCHEN je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko WITTCHEN eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie WITTCHEN, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar WITTCHEN, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

WITTCHEN newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch WITTCHEN priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do WITTCHEN newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.