Falke Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

63

Falke Banská Bystrica

Falke Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Falke v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Falke Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Falke, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Falke Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Falke Banská Bystrica.

Predajne Falke Banská Bystrica

Módna spoločnosť Falke prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Falke v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Falke sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Falke sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Falke Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Falke v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Falke Banská Bystrica.

Mapa Falke Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Falke Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Falke ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Falke Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Falke Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Falke Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Falke sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Falke Banská Bystrica

Falke Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Falke, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Falke Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Falke Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Falke Banská Bystrica

Reklamácie Falke Banská Bystrica

Vedúci predajne Falke Banská Bystrica

Leták Falke Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Falke? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Falke Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Falke Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Falke je návšteva ľubovoľnej predajne Falke Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Falke Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Falke Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Falke Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Falke. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Falke Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Falke? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Falke v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Falke Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Falke Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Falke Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Falke.

Hodnotenie a recenzie Falke Banská Bystrica

Máte na Falke Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Falke a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Falke Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂