Felina Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

70

Felina Banská Bystrica

Felina Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Felina v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Felina Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Felina, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Felina Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Felina Banská Bystrica.

Predajne Felina Banská Bystrica

Módna spoločnosť Felina prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Felina v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Felina sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Felina sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Felina Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Felina v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Felina Banská Bystrica.

Mapa Felina Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Felina Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Felina ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Felina Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Felina Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Felina Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Felina sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Felina Banská Bystrica

Felina Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Felina, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Felina Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Felina Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Felina Banská Bystrica

Reklamácie Felina Banská Bystrica

Vedúci predajne Felina Banská Bystrica

Leták Felina Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Felina? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Felina Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Felina Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Felina je návšteva ľubovoľnej predajne Felina Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Felina Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Felina Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Felina Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Felina. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Felina Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Felina? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Felina v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Felina Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Felina Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Felina Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Felina.

Hodnotenie a recenzie Felina Banská Bystrica

Máte na Felina Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Felina a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Felina Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂