Fila Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

36

Fila Banská Bystrica

Fila Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Fila v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Fila Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Fila, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Fila Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Fila Banská Bystrica.

Predajne Fila Banská Bystrica

Módna spoločnosť Fila prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Fila v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Fila sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Fila sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Fila Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Fila v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Fila Banská Bystrica.

Mapa Fila Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Fila Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Fila ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Fila Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Fila Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Fila Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Fila sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Fila Banská Bystrica

Fila Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Fila, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Fila Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Fila Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Fila Banská Bystrica

Reklamácie Fila Banská Bystrica

Vedúci predajne Fila Banská Bystrica

Leták Fila Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Fila? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Fila Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Fila Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Fila je návšteva ľubovoľnej predajne Fila Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Fila Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Fila Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Fila Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Fila. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Fila Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Fila? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Fila v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Fila Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Fila Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Fila Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Fila.

Hodnotenie a recenzie Fila Banská Bystrica

Máte na Fila Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Fila a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Fila Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂