Filofax Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

45

Filofax Banská Bystrica

Filofax Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Filofax v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Filofax Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Filofax, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Filofax Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Filofax Banská Bystrica.

Predajne Filofax Banská Bystrica

Módna spoločnosť Filofax prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Filofax v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Filofax sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Filofax sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Filofax Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Filofax v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Filofax Banská Bystrica.

Mapa Filofax Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Filofax Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Filofax ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Filofax Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Filofax Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Filofax Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Filofax sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Filofax Banská Bystrica

Filofax Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Filofax, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Filofax Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Filofax Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Filofax Banská Bystrica

Reklamácie Filofax Banská Bystrica

Vedúci predajne Filofax Banská Bystrica

Leták Filofax Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Filofax? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Filofax Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Filofax Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Filofax je návšteva ľubovoľnej predajne Filofax Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Filofax Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Filofax Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Filofax Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Filofax. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Filofax Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Filofax? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Filofax v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Filofax Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Filofax Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Filofax Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Filofax.

Hodnotenie a recenzie Filofax Banská Bystrica

Máte na Filofax Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Filofax a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Filofax Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂