Frendo Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

49

Frendo Banská Bystrica

Frendo Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Frendo v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Frendo Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Frendo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Frendo Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Frendo Banská Bystrica.

Predajne Frendo Banská Bystrica

Módna spoločnosť Frendo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Frendo v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Frendo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Frendo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Frendo Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Frendo v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Frendo Banská Bystrica.

Mapa Frendo Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Frendo Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Frendo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Frendo Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Frendo Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Frendo Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Frendo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Frendo Banská Bystrica

Frendo Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Frendo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Frendo Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Frendo Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Frendo Banská Bystrica

Reklamácie Frendo Banská Bystrica

Vedúci predajne Frendo Banská Bystrica

Leták Frendo Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Frendo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Frendo Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Frendo Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Frendo je návšteva ľubovoľnej predajne Frendo Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Frendo Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Frendo Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Frendo Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Frendo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Frendo Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Frendo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Frendo v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Frendo Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Frendo Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Frendo Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Frendo.

Hodnotenie a recenzie Frendo Banská Bystrica

Máte na Frendo Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Frendo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Frendo Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂