Freya Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

46

Freya Banská Bystrica

Freya Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Freya v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Freya Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Freya, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Freya Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Freya Banská Bystrica.

Predajne Freya Banská Bystrica

Módna spoločnosť Freya prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Freya v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Freya sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Freya sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Freya Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Freya v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Freya Banská Bystrica.

Mapa Freya Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Freya Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Freya ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Freya Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Freya Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Freya Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Freya sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Freya Banská Bystrica

Freya Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Freya, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Freya Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Freya Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Freya Banská Bystrica

Reklamácie Freya Banská Bystrica

Vedúci predajne Freya Banská Bystrica

Leták Freya Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Freya? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Freya Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Freya Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Freya je návšteva ľubovoľnej predajne Freya Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Freya Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Freya Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Freya Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Freya. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Freya Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Freya? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Freya v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Freya Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Freya Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Freya Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Freya.

Hodnotenie a recenzie Freya Banská Bystrica

Máte na Freya Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Freya a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Freya Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂