Gelert Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

80

Gelert Banská Bystrica

Gelert Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Gelert v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Gelert Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Gelert, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Gelert Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Gelert Banská Bystrica.

Predajne Gelert Banská Bystrica

Módna spoločnosť Gelert prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Gelert v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Gelert sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Gelert sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Gelert Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Gelert v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Gelert Banská Bystrica.

Mapa Gelert Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Gelert Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Gelert ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Gelert Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Gelert Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Gelert Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Gelert sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Gelert Banská Bystrica

Gelert Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Gelert, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Gelert Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Gelert Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Gelert Banská Bystrica

Reklamácie Gelert Banská Bystrica

Vedúci predajne Gelert Banská Bystrica

Leták Gelert Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Gelert? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Gelert Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Gelert Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Gelert je návšteva ľubovoľnej predajne Gelert Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Gelert Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Gelert Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Gelert Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Gelert. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Gelert Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Gelert? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Gelert v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Gelert Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Gelert Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Gelert Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Gelert.

Hodnotenie a recenzie Gelert Banská Bystrica

Máte na Gelert Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Gelert a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Gelert Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂