Globe Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

42

Globe Banská Bystrica

Globe Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Globe v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Globe Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Globe, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Globe Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Globe Banská Bystrica.

Predajne Globe Banská Bystrica

Módna spoločnosť Globe prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Globe v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Globe sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Globe sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Globe Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Globe v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Globe Banská Bystrica.

Mapa Globe Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Globe Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Globe ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Globe Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Globe Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Globe Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Globe sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Globe Banská Bystrica

Globe Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Globe, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Globe Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Globe Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Globe Banská Bystrica

Reklamácie Globe Banská Bystrica

Vedúci predajne Globe Banská Bystrica

Leták Globe Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Globe? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Globe Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Globe Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Globe je návšteva ľubovoľnej predajne Globe Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Globe Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Globe Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Globe Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Globe. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Globe Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Globe? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Globe v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Globe Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Globe Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Globe Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Globe.

Hodnotenie a recenzie Globe Banská Bystrica

Máte na Globe Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Globe a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Globe Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂