Guru Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

47

Guru Banská Bystrica

Guru Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Guru v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Guru Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Guru, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Guru Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Guru Banská Bystrica.

Predajne Guru Banská Bystrica

Módna spoločnosť Guru prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Guru v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Guru sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Guru sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Guru Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Guru v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Guru Banská Bystrica.

Mapa Guru Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Guru Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Guru ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Guru Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Guru Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Guru Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Guru sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Guru Banská Bystrica

Guru Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Guru, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Guru Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Guru Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Guru Banská Bystrica

Reklamácie Guru Banská Bystrica

Vedúci predajne Guru Banská Bystrica

Leták Guru Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Guru? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Guru Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Guru Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Guru je návšteva ľubovoľnej predajne Guru Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Guru Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Guru Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Guru Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Guru. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Guru Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Guru? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Guru v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Guru Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Guru Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Guru Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Guru.

Hodnotenie a recenzie Guru Banská Bystrica

Máte na Guru Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Guru a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Guru Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂