Hachez Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

48

Hachez Banská Bystrica

Hachez Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Hachez v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Hachez Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Hachez, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Hachez Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Hachez Banská Bystrica.

Predajne Hachez Banská Bystrica

Módna spoločnosť Hachez prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Hachez v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Hachez sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Hachez sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Hachez Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Hachez v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Hachez Banská Bystrica.

Mapa Hachez Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Hachez Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Hachez ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Hachez Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Hachez Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Hachez Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Hachez sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Hachez Banská Bystrica

Hachez Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Hachez, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Hachez Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Hachez Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Hachez Banská Bystrica

Reklamácie Hachez Banská Bystrica

Vedúci predajne Hachez Banská Bystrica

Leták Hachez Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Hachez? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Hachez Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Hachez Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Hachez je návšteva ľubovoľnej predajne Hachez Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Hachez Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Hachez Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Hachez Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Hachez. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Hachez Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Hachez? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Hachez v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Hachez Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Hachez Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Hachez Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Hachez.

Hodnotenie a recenzie Hachez Banská Bystrica

Máte na Hachez Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Hachez a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Hachez Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂