Halens Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

60

Halens Banská Bystrica

Halens Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Halens v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Halens Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Halens, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Halens Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Halens Banská Bystrica.

Predajne Halens Banská Bystrica

Módna spoločnosť Halens prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Halens v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Halens sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Halens sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Halens Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Halens v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Halens Banská Bystrica.

Mapa Halens Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Halens Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Halens ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Halens Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Halens Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Halens Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Halens sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Halens Banská Bystrica

Halens Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Halens, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Halens Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Halens Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Halens Banská Bystrica

Reklamácie Halens Banská Bystrica

Vedúci predajne Halens Banská Bystrica

Leták Halens Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Halens? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Halens Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Halens Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Halens je návšteva ľubovoľnej predajne Halens Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Halens Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Halens Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Halens Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Halens. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Halens Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Halens? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Halens v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Halens Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Halens Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Halens Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Halens.

Hodnotenie a recenzie Halens Banská Bystrica

Máte na Halens Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Halens a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Halens Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂