HALIFAX Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

42

HALIFAX Banská Bystrica

HALIFAX Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní HALIFAX v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní HALIFAX Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou HALIFAX, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o HALIFAX Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní HALIFAX Banská Bystrica.

Predajne HALIFAX Banská Bystrica

Módna spoločnosť HALIFAX prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu HALIFAX v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní HALIFAX sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky HALIFAX sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne HALIFAX Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov HALIFAX v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni HALIFAX Banská Bystrica.

Mapa HALIFAX Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne HALIFAX Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka HALIFAX ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny HALIFAX Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne HALIFAX Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní HALIFAX Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne HALIFAX sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu HALIFAX Banská Bystrica

HALIFAX Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke HALIFAX, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu HALIFAX Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom HALIFAX Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie HALIFAX Banská Bystrica

Reklamácie HALIFAX Banská Bystrica

Vedúci predajne HALIFAX Banská Bystrica

Leták HALIFAX Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták HALIFAX? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku HALIFAX Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták HALIFAX Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku HALIFAX je návšteva ľubovoľnej predajne HALIFAX Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták HALIFAX Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták HALIFAX Banská Bystrica?
V najnovšom letáku HALIFAX Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky HALIFAX. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu HALIFAX Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní HALIFAX? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne HALIFAX v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni HALIFAX Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou HALIFAX Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou HALIFAX Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní HALIFAX.

Hodnotenie a recenzie HALIFAX Banská Bystrica

Máte na HALIFAX Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou HALIFAX a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na HALIFAX Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂