Helikon Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

55

Helikon Banská Bystrica

Helikon Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Helikon v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Helikon Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Helikon, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Helikon Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Helikon Banská Bystrica.

Predajne Helikon Banská Bystrica

Módna spoločnosť Helikon prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Helikon v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Helikon sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Helikon sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Helikon Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Helikon v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Helikon Banská Bystrica.

Mapa Helikon Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Helikon Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Helikon ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Helikon Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Helikon Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Helikon Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Helikon sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Helikon Banská Bystrica

Helikon Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Helikon, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Helikon Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Helikon Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Helikon Banská Bystrica

Reklamácie Helikon Banská Bystrica

Vedúci predajne Helikon Banská Bystrica

Leták Helikon Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Helikon? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Helikon Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Helikon Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Helikon je návšteva ľubovoľnej predajne Helikon Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Helikon Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Helikon Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Helikon Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Helikon. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Helikon Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Helikon? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Helikon v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Helikon Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Helikon Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Helikon Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Helikon.

Hodnotenie a recenzie Helikon Banská Bystrica

Máte na Helikon Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Helikon a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Helikon Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂