Hera Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

57

Hera Banská Bystrica

Hera Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Hera v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Hera Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Hera, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Hera Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Hera Banská Bystrica.

Predajne Hera Banská Bystrica

Módna spoločnosť Hera prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Hera v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Hera sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Hera sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Hera Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Hera v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Hera Banská Bystrica.

Mapa Hera Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Hera Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Hera ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Hera Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Hera Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Hera Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Hera sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Hera Banská Bystrica

Hera Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Hera, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Hera Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Hera Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Hera Banská Bystrica

Reklamácie Hera Banská Bystrica

Vedúci predajne Hera Banská Bystrica

Leták Hera Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Hera? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Hera Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Hera Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Hera je návšteva ľubovoľnej predajne Hera Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Hera Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Hera Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Hera Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Hera. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Hera Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Hera? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Hera v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Hera Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Hera Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Hera Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Hera.

Hodnotenie a recenzie Hera Banská Bystrica

Máte na Hera Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Hera a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Hera Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂