Högl Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

56

Högl Banská Bystrica

Högl Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Högl v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Högl Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Högl, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Högl Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Högl Banská Bystrica.

Predajne Högl Banská Bystrica

Módna spoločnosť Högl prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Högl v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Högl sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Högl sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Högl Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Högl v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Högl Banská Bystrica.

Mapa Högl Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Högl Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Högl ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Högl Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Högl Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Högl Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Högl sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Högl Banská Bystrica

Högl Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Högl, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Högl Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Högl Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Högl Banská Bystrica

Reklamácie Högl Banská Bystrica

Vedúci predajne Högl Banská Bystrica

Leták Högl Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Högl? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Högl Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Högl Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Högl je návšteva ľubovoľnej predajne Högl Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Högl Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Högl Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Högl Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Högl. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Högl Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Högl? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Högl v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Högl Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Högl Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Högl Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Högl.

Hodnotenie a recenzie Högl Banská Bystrica

Máte na Högl Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Högl a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Högl Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂