Hollister Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

98

Hollister Banská Bystrica

Hollister Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Hollister v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Hollister Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Hollister, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Hollister Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Hollister Banská Bystrica.

Predajne Hollister Banská Bystrica

Módna spoločnosť Hollister prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Hollister v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Hollister sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Hollister sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Hollister Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Hollister v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Hollister Banská Bystrica.

Mapa Hollister Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Hollister Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Hollister ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Hollister Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Hollister Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Hollister Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Hollister sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Hollister Banská Bystrica

Hollister Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Hollister, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Hollister Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Hollister Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Hollister Banská Bystrica

Reklamácie Hollister Banská Bystrica

Vedúci predajne Hollister Banská Bystrica

Leták Hollister Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Hollister? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Hollister Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Hollister Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Hollister je návšteva ľubovoľnej predajne Hollister Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Hollister Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Hollister Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Hollister Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Hollister. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Hollister Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Hollister? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Hollister v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Hollister Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Hollister Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Hollister Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Hollister.

Hodnotenie a recenzie Hollister Banská Bystrica

Máte na Hollister Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Hollister a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Hollister Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂