HOM Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

HOM Banská Bystrica

HOM Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní HOM v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní HOM Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou HOM, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o HOM Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní HOM Banská Bystrica.

Predajne HOM Banská Bystrica

Módna spoločnosť HOM prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu HOM v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní HOM sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky HOM sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne HOM Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov HOM v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni HOM Banská Bystrica.

Mapa HOM Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne HOM Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka HOM ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny HOM Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne HOM Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní HOM Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne HOM sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu HOM Banská Bystrica

HOM Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke HOM, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu HOM Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom HOM Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie HOM Banská Bystrica

Reklamácie HOM Banská Bystrica

Vedúci predajne HOM Banská Bystrica

Leták HOM Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták HOM? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku HOM Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták HOM Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku HOM je návšteva ľubovoľnej predajne HOM Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták HOM Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták HOM Banská Bystrica?
V najnovšom letáku HOM Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky HOM. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu HOM Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní HOM? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne HOM v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni HOM Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou HOM Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou HOM Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní HOM.

Hodnotenie a recenzie HOM Banská Bystrica

Máte na HOM Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou HOM a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na HOM Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂