House of Holland Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

36

House of Holland Banská Bystrica

House of Holland Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní House of Holland v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní House of Holland Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou House of Holland, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o House of Holland Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní House of Holland Banská Bystrica.

Predajne House of Holland Banská Bystrica

Módna spoločnosť House of Holland prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu House of Holland v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní House of Holland sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky House of Holland sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne House of Holland Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov House of Holland v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni House of Holland Banská Bystrica.

Mapa House of Holland Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne House of Holland Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka House of Holland ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny House of Holland Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne House of Holland Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní House of Holland Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne House of Holland sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu House of Holland Banská Bystrica

House of Holland Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke House of Holland, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu House of Holland Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom House of Holland Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie House of Holland Banská Bystrica

Reklamácie House of Holland Banská Bystrica

Vedúci predajne House of Holland Banská Bystrica

Leták House of Holland Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták House of Holland? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku House of Holland Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták House of Holland Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku House of Holland je návšteva ľubovoľnej predajne House of Holland Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták House of Holland Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták House of Holland Banská Bystrica?
V najnovšom letáku House of Holland Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky House of Holland. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu House of Holland Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní House of Holland? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne House of Holland v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni House of Holland Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou House of Holland Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou House of Holland Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní House of Holland.

Hodnotenie a recenzie House of Holland Banská Bystrica

Máte na House of Holland Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou House of Holland a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na House of Holland Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂