hummel Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

56

hummel Banská Bystrica

hummel Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní hummel v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní hummel Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou hummel, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o hummel Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní hummel Banská Bystrica.

Predajne hummel Banská Bystrica

Módna spoločnosť hummel prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu hummel v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní hummel sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky hummel sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne hummel Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov hummel v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni hummel Banská Bystrica.

Mapa hummel Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne hummel Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka hummel ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny hummel Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne hummel Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní hummel Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne hummel sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu hummel Banská Bystrica

hummel Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke hummel, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu hummel Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom hummel Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie hummel Banská Bystrica

Reklamácie hummel Banská Bystrica

Vedúci predajne hummel Banská Bystrica

Leták hummel Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták hummel? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku hummel Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták hummel Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku hummel je návšteva ľubovoľnej predajne hummel Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták hummel Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták hummel Banská Bystrica?
V najnovšom letáku hummel Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky hummel. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu hummel Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní hummel? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne hummel v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni hummel Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou hummel Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou hummel Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní hummel.

Hodnotenie a recenzie hummel Banská Bystrica

Máte na hummel Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou hummel a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na hummel Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂