ITEM M6 Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

41

ITEM M6 Banská Bystrica

ITEM M6 Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní ITEM M6 v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní ITEM M6 Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou ITEM M6, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o ITEM M6 Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní ITEM M6 Banská Bystrica.

Predajne ITEM M6 Banská Bystrica

Módna spoločnosť ITEM M6 prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu ITEM M6 v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní ITEM M6 sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky ITEM M6 sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne ITEM M6 Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov ITEM M6 v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni ITEM M6 Banská Bystrica.

Mapa ITEM M6 Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne ITEM M6 Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka ITEM M6 ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny ITEM M6 Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne ITEM M6 Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní ITEM M6 Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne ITEM M6 sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu ITEM M6 Banská Bystrica

ITEM M6 Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke ITEM M6, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu ITEM M6 Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom ITEM M6 Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie ITEM M6 Banská Bystrica

Reklamácie ITEM M6 Banská Bystrica

Vedúci predajne ITEM M6 Banská Bystrica

Leták ITEM M6 Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták ITEM M6? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku ITEM M6 Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták ITEM M6 Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku ITEM M6 je návšteva ľubovoľnej predajne ITEM M6 Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták ITEM M6 Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták ITEM M6 Banská Bystrica?
V najnovšom letáku ITEM M6 Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky ITEM M6. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu ITEM M6 Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní ITEM M6? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne ITEM M6 v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni ITEM M6 Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou ITEM M6 Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou ITEM M6 Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní ITEM M6.

Hodnotenie a recenzie ITEM M6 Banská Bystrica

Máte na ITEM M6 Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou ITEM M6 a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na ITEM M6 Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂