IZZI Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

46

IZZI Banská Bystrica

IZZI Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní IZZI v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní IZZI Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou IZZI, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o IZZI Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní IZZI Banská Bystrica.

Predajne IZZI Banská Bystrica

Módna spoločnosť IZZI prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu IZZI v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní IZZI sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky IZZI sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne IZZI Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov IZZI v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni IZZI Banská Bystrica.

Mapa IZZI Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne IZZI Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka IZZI ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny IZZI Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne IZZI Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní IZZI Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne IZZI sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu IZZI Banská Bystrica

IZZI Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke IZZI, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu IZZI Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom IZZI Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie IZZI Banská Bystrica

Reklamácie IZZI Banská Bystrica

Vedúci predajne IZZI Banská Bystrica

Leták IZZI Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták IZZI? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku IZZI Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták IZZI Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku IZZI je návšteva ľubovoľnej predajne IZZI Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták IZZI Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták IZZI Banská Bystrica?
V najnovšom letáku IZZI Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky IZZI. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu IZZI Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní IZZI? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne IZZI v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni IZZI Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou IZZI Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou IZZI Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní IZZI.

Hodnotenie a recenzie IZZI Banská Bystrica

Máte na IZZI Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou IZZI a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na IZZI Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂