J. Star Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

43

J. Star Banská Bystrica

J. Star Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní J. Star v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní J. Star Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou J. Star, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o J. Star Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní J. Star Banská Bystrica.

Predajne J. Star Banská Bystrica

Módna spoločnosť J. Star prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu J. Star v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní J. Star sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky J. Star sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne J. Star Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov J. Star v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni J. Star Banská Bystrica.

Mapa J. Star Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne J. Star Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka J. Star ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny J. Star Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne J. Star Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní J. Star Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne J. Star sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu J. Star Banská Bystrica

J. Star Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke J. Star, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu J. Star Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom J. Star Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie J. Star Banská Bystrica

Reklamácie J. Star Banská Bystrica

Vedúci predajne J. Star Banská Bystrica

Leták J. Star Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták J. Star? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku J. Star Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták J. Star Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku J. Star je návšteva ľubovoľnej predajne J. Star Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták J. Star Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták J. Star Banská Bystrica?
V najnovšom letáku J. Star Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky J. Star. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu J. Star Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní J. Star? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne J. Star v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni J. Star Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou J. Star Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou J. Star Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní J. Star.

Hodnotenie a recenzie J. Star Banská Bystrica

Máte na J. Star Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou J. Star a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na J. Star Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂