Jass Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

45

Jass Banská Bystrica

Jass Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Jass v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Jass Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Jass, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Jass Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Jass Banská Bystrica.

Predajne Jass Banská Bystrica

Módna spoločnosť Jass prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Jass v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Jass sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Jass sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Jass Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Jass v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Jass Banská Bystrica.

Mapa Jass Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Jass Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Jass ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Jass Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Jass Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Jass Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Jass sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Jass Banská Bystrica

Jass Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Jass, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Jass Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Jass Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Jass Banská Bystrica

Reklamácie Jass Banská Bystrica

Vedúci predajne Jass Banská Bystrica

Leták Jass Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Jass? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Jass Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Jass Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Jass je návšteva ľubovoľnej predajne Jass Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Jass Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Jass Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Jass Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Jass. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Jass Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Jass? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Jass v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Jass Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Jass Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Jass Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Jass.

Hodnotenie a recenzie Jass Banská Bystrica

Máte na Jass Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Jass a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Jass Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂