Jenny Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

50

Jenny Banská Bystrica

Jenny Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Jenny v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Jenny Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Jenny, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Jenny Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Jenny Banská Bystrica.

Predajne Jenny Banská Bystrica

Módna spoločnosť Jenny prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Jenny v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Jenny sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Jenny sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Jenny Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Jenny v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Jenny Banská Bystrica.

Mapa Jenny Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Jenny Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Jenny ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Jenny Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Jenny Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Jenny Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Jenny sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Jenny Banská Bystrica

Jenny Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Jenny, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Jenny Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Jenny Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Jenny Banská Bystrica

Reklamácie Jenny Banská Bystrica

Vedúci predajne Jenny Banská Bystrica

Leták Jenny Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Jenny? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Jenny Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Jenny Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Jenny je návšteva ľubovoľnej predajne Jenny Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Jenny Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Jenny Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Jenny Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Jenny. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Jenny Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Jenny? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Jenny v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Jenny Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Jenny Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Jenny Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Jenny.

Hodnotenie a recenzie Jenny Banská Bystrica

Máte na Jenny Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Jenny a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Jenny Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂