Jones Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

59

Jones Banská Bystrica

Jones Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Jones v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Jones Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Jones, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Jones Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Jones Banská Bystrica.

Predajne Jones Banská Bystrica

Módna spoločnosť Jones prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Jones v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Jones sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Jones sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Jones Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Jones v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Jones Banská Bystrica.

Mapa Jones Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Jones Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Jones ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Jones Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Jones Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Jones Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Jones sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Jones Banská Bystrica

Jones Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Jones, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Jones Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Jones Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Jones Banská Bystrica

Reklamácie Jones Banská Bystrica

Vedúci predajne Jones Banská Bystrica

Leták Jones Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Jones? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Jones Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Jones Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Jones je návšteva ľubovoľnej predajne Jones Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Jones Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Jones Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Jones Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Jones. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Jones Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Jones? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Jones v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Jones Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Jones Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Jones Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Jones.

Hodnotenie a recenzie Jones Banská Bystrica

Máte na Jones Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Jones a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Jones Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂