Julia Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

55

Julia Banská Bystrica

Julia Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Julia v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Julia Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Julia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Julia Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Julia Banská Bystrica.

Predajne Julia Banská Bystrica

Módna spoločnosť Julia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Julia v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Julia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Julia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Julia Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Julia v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Julia Banská Bystrica.

Mapa Julia Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Julia Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Julia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Julia Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Julia Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Julia Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Julia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Julia Banská Bystrica

Julia Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Julia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Julia Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Julia Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Julia Banská Bystrica

Reklamácie Julia Banská Bystrica

Vedúci predajne Julia Banská Bystrica

Leták Julia Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Julia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Julia Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Julia Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Julia je návšteva ľubovoľnej predajne Julia Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Julia Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Julia Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Julia Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Julia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Julia Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Julia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Julia v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Julia Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Julia Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Julia Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Julia.

Hodnotenie a recenzie Julia Banská Bystrica

Máte na Julia Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Julia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Julia Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂