Jumbo Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

60

Jumbo Banská Bystrica

Jumbo Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Jumbo v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Jumbo Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Jumbo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Jumbo Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Jumbo Banská Bystrica.

Predajne Jumbo Banská Bystrica

Módna spoločnosť Jumbo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Jumbo v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Jumbo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Jumbo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Jumbo Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Jumbo v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Jumbo Banská Bystrica.

Mapa Jumbo Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Jumbo Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Jumbo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Jumbo Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Jumbo Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Jumbo Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Jumbo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Jumbo Banská Bystrica

Jumbo Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Jumbo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Jumbo Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Jumbo Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Jumbo Banská Bystrica

Reklamácie Jumbo Banská Bystrica

Vedúci predajne Jumbo Banská Bystrica

Leták Jumbo Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Jumbo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Jumbo Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Jumbo Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Jumbo je návšteva ľubovoľnej predajne Jumbo Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Jumbo Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Jumbo Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Jumbo Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Jumbo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Jumbo Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Jumbo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Jumbo v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Jumbo Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Jumbo Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Jumbo Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Jumbo.

Hodnotenie a recenzie Jumbo Banská Bystrica

Máte na Jumbo Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Jumbo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Jumbo Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂