Junkers Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

58

Junkers Banská Bystrica

Junkers Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Junkers v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Junkers Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Junkers, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Junkers Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Junkers Banská Bystrica.

Predajne Junkers Banská Bystrica

Módna spoločnosť Junkers prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Junkers v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Junkers sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Junkers sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Junkers Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Junkers v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Junkers Banská Bystrica.

Mapa Junkers Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Junkers Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Junkers ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Junkers Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Junkers Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Junkers Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Junkers sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Junkers Banská Bystrica

Junkers Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Junkers, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Junkers Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Junkers Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Junkers Banská Bystrica

Reklamácie Junkers Banská Bystrica

Vedúci predajne Junkers Banská Bystrica

Leták Junkers Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Junkers? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Junkers Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Junkers Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Junkers je návšteva ľubovoľnej predajne Junkers Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Junkers Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Junkers Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Junkers Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Junkers. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Junkers Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Junkers? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Junkers v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Junkers Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Junkers Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Junkers Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Junkers.

Hodnotenie a recenzie Junkers Banská Bystrica

Máte na Junkers Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Junkers a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Junkers Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂