K2 Sports Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

51

K2 Sports Banská Bystrica

K2 Sports Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní K2 Sports v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní K2 Sports Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou K2 Sports, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o K2 Sports Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní K2 Sports Banská Bystrica.

Predajne K2 Sports Banská Bystrica

Módna spoločnosť K2 Sports prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu K2 Sports v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní K2 Sports sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky K2 Sports sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne K2 Sports Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov K2 Sports v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni K2 Sports Banská Bystrica.

Mapa K2 Sports Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne K2 Sports Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka K2 Sports ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny K2 Sports Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne K2 Sports Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní K2 Sports Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne K2 Sports sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu K2 Sports Banská Bystrica

K2 Sports Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke K2 Sports, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu K2 Sports Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom K2 Sports Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie K2 Sports Banská Bystrica

Reklamácie K2 Sports Banská Bystrica

Vedúci predajne K2 Sports Banská Bystrica

Leták K2 Sports Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták K2 Sports? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku K2 Sports Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták K2 Sports Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku K2 Sports je návšteva ľubovoľnej predajne K2 Sports Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták K2 Sports Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták K2 Sports Banská Bystrica?
V najnovšom letáku K2 Sports Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky K2 Sports. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu K2 Sports Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní K2 Sports? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne K2 Sports v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni K2 Sports Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou K2 Sports Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou K2 Sports Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní K2 Sports.

Hodnotenie a recenzie K2 Sports Banská Bystrica

Máte na K2 Sports Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou K2 Sports a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na K2 Sports Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂