Kaethe Kruse Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

76

Kaethe Kruse Banská Bystrica

Kaethe Kruse Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kaethe Kruse v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kaethe Kruse Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kaethe Kruse, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kaethe Kruse Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kaethe Kruse Banská Bystrica.

Predajne Kaethe Kruse Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kaethe Kruse prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kaethe Kruse v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kaethe Kruse sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kaethe Kruse sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kaethe Kruse Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kaethe Kruse v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kaethe Kruse Banská Bystrica.

Mapa Kaethe Kruse Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kaethe Kruse Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kaethe Kruse ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kaethe Kruse Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kaethe Kruse Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kaethe Kruse Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kaethe Kruse sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kaethe Kruse Banská Bystrica

Kaethe Kruse Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kaethe Kruse, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kaethe Kruse Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kaethe Kruse Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kaethe Kruse Banská Bystrica

Reklamácie Kaethe Kruse Banská Bystrica

Vedúci predajne Kaethe Kruse Banská Bystrica

Leták Kaethe Kruse Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kaethe Kruse? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kaethe Kruse Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kaethe Kruse Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kaethe Kruse je návšteva ľubovoľnej predajne Kaethe Kruse Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kaethe Kruse Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kaethe Kruse Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kaethe Kruse Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kaethe Kruse. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kaethe Kruse Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kaethe Kruse? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kaethe Kruse v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kaethe Kruse Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kaethe Kruse Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kaethe Kruse Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kaethe Kruse.

Hodnotenie a recenzie Kaethe Kruse Banská Bystrica

Máte na Kaethe Kruse Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kaethe Kruse a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kaethe Kruse Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂