Klimatex Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

65

Klimatex Banská Bystrica

Klimatex Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Klimatex v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Klimatex Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Klimatex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Klimatex Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Klimatex Banská Bystrica.

Predajne Klimatex Banská Bystrica

Módna spoločnosť Klimatex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Klimatex v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Klimatex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Klimatex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Klimatex Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Klimatex v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Klimatex Banská Bystrica.

Mapa Klimatex Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Klimatex Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Klimatex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Klimatex Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Klimatex Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Klimatex Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Klimatex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Klimatex Banská Bystrica

Klimatex Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Klimatex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Klimatex Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Klimatex Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Klimatex Banská Bystrica

Reklamácie Klimatex Banská Bystrica

Vedúci predajne Klimatex Banská Bystrica

Leták Klimatex Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Klimatex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Klimatex Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Klimatex Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Klimatex je návšteva ľubovoľnej predajne Klimatex Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Klimatex Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Klimatex Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Klimatex Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Klimatex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Klimatex Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Klimatex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Klimatex v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Klimatex Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Klimatex Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Klimatex Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Klimatex.

Hodnotenie a recenzie Klimatex Banská Bystrica

Máte na Klimatex Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Klimatex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Klimatex Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂