Kurt Geiger Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

65

Kurt Geiger Banská Bystrica

Kurt Geiger Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Kurt Geiger v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kurt Geiger Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kurt Geiger, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kurt Geiger Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kurt Geiger Banská Bystrica.

Predajne Kurt Geiger Banská Bystrica

Módna spoločnosť Kurt Geiger prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kurt Geiger v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kurt Geiger sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kurt Geiger sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Kurt Geiger Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kurt Geiger v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kurt Geiger Banská Bystrica.

Mapa Kurt Geiger Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kurt Geiger Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kurt Geiger ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kurt Geiger Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Kurt Geiger Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kurt Geiger Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kurt Geiger sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kurt Geiger Banská Bystrica

Kurt Geiger Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Kurt Geiger, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kurt Geiger Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kurt Geiger Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Kurt Geiger Banská Bystrica

Reklamácie Kurt Geiger Banská Bystrica

Vedúci predajne Kurt Geiger Banská Bystrica

Leták Kurt Geiger Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Kurt Geiger? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kurt Geiger Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Kurt Geiger Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kurt Geiger je návšteva ľubovoľnej predajne Kurt Geiger Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kurt Geiger Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kurt Geiger Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Kurt Geiger Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kurt Geiger. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kurt Geiger Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Kurt Geiger? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kurt Geiger v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kurt Geiger Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kurt Geiger Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Kurt Geiger Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kurt Geiger.

Hodnotenie a recenzie Kurt Geiger Banská Bystrica

Máte na Kurt Geiger Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kurt Geiger a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kurt Geiger Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂