L.K.Bennett Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

56

L.K.Bennett Banská Bystrica

L.K.Bennett Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní L.K.Bennett v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní L.K.Bennett Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou L.K.Bennett, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o L.K.Bennett Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní L.K.Bennett Banská Bystrica.

Predajne L.K.Bennett Banská Bystrica

Módna spoločnosť L.K.Bennett prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu L.K.Bennett v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní L.K.Bennett sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky L.K.Bennett sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne L.K.Bennett Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov L.K.Bennett v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni L.K.Bennett Banská Bystrica.

Mapa L.K.Bennett Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne L.K.Bennett Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka L.K.Bennett ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny L.K.Bennett Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne L.K.Bennett Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní L.K.Bennett Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne L.K.Bennett sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu L.K.Bennett Banská Bystrica

L.K.Bennett Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke L.K.Bennett, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu L.K.Bennett Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom L.K.Bennett Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie L.K.Bennett Banská Bystrica

Reklamácie L.K.Bennett Banská Bystrica

Vedúci predajne L.K.Bennett Banská Bystrica

Leták L.K.Bennett Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták L.K.Bennett? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku L.K.Bennett Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták L.K.Bennett Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku L.K.Bennett je návšteva ľubovoľnej predajne L.K.Bennett Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták L.K.Bennett Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták L.K.Bennett Banská Bystrica?
V najnovšom letáku L.K.Bennett Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky L.K.Bennett. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu L.K.Bennett Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní L.K.Bennett? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne L.K.Bennett v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni L.K.Bennett Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou L.K.Bennett Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou L.K.Bennett Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní L.K.Bennett.

Hodnotenie a recenzie L.K.Bennett Banská Bystrica

Máte na L.K.Bennett Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou L.K.Bennett a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na L.K.Bennett Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂