La Grande Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

56

La Grande Banská Bystrica

La Grande Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní La Grande v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní La Grande Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou La Grande, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o La Grande Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní La Grande Banská Bystrica.

Predajne La Grande Banská Bystrica

Módna spoločnosť La Grande prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu La Grande v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní La Grande sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky La Grande sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne La Grande Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov La Grande v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni La Grande Banská Bystrica.

Mapa La Grande Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne La Grande Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka La Grande ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny La Grande Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne La Grande Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní La Grande Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne La Grande sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu La Grande Banská Bystrica

La Grande Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke La Grande, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu La Grande Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom La Grande Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie La Grande Banská Bystrica

Reklamácie La Grande Banská Bystrica

Vedúci predajne La Grande Banská Bystrica

Leták La Grande Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták La Grande? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku La Grande Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták La Grande Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku La Grande je návšteva ľubovoľnej predajne La Grande Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták La Grande Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták La Grande Banská Bystrica?
V najnovšom letáku La Grande Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky La Grande. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu La Grande Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní La Grande? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne La Grande v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni La Grande Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou La Grande Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou La Grande Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní La Grande.

Hodnotenie a recenzie La Grande Banská Bystrica

Máte na La Grande Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou La Grande a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na La Grande Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂