La Passion Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

64

La Passion Banská Bystrica

La Passion Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní La Passion v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní La Passion Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou La Passion, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o La Passion Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní La Passion Banská Bystrica.

Predajne La Passion Banská Bystrica

Módna spoločnosť La Passion prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu La Passion v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní La Passion sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky La Passion sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne La Passion Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov La Passion v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni La Passion Banská Bystrica.

Mapa La Passion Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne La Passion Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka La Passion ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny La Passion Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne La Passion Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní La Passion Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne La Passion sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu La Passion Banská Bystrica

La Passion Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke La Passion, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu La Passion Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom La Passion Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie La Passion Banská Bystrica

Reklamácie La Passion Banská Bystrica

Vedúci predajne La Passion Banská Bystrica

Leták La Passion Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták La Passion? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku La Passion Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták La Passion Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku La Passion je návšteva ľubovoľnej predajne La Passion Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták La Passion Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták La Passion Banská Bystrica?
V najnovšom letáku La Passion Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky La Passion. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu La Passion Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní La Passion? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne La Passion v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni La Passion Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou La Passion Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou La Passion Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní La Passion.

Hodnotenie a recenzie La Passion Banská Bystrica

Máte na La Passion Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou La Passion a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na La Passion Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂