La Rocka Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

50

La Rocka Banská Bystrica

La Rocka Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní La Rocka v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní La Rocka Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou La Rocka, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o La Rocka Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní La Rocka Banská Bystrica.

Predajne La Rocka Banská Bystrica

Módna spoločnosť La Rocka prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu La Rocka v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní La Rocka sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky La Rocka sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne La Rocka Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov La Rocka v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni La Rocka Banská Bystrica.

Mapa La Rocka Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne La Rocka Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka La Rocka ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny La Rocka Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne La Rocka Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní La Rocka Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne La Rocka sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu La Rocka Banská Bystrica

La Rocka Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke La Rocka, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu La Rocka Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom La Rocka Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie La Rocka Banská Bystrica

Reklamácie La Rocka Banská Bystrica

Vedúci predajne La Rocka Banská Bystrica

Leták La Rocka Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták La Rocka? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku La Rocka Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták La Rocka Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku La Rocka je návšteva ľubovoľnej predajne La Rocka Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták La Rocka Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták La Rocka Banská Bystrica?
V najnovšom letáku La Rocka Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky La Rocka. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu La Rocka Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní La Rocka? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne La Rocka v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni La Rocka Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou La Rocka Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou La Rocka Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní La Rocka.

Hodnotenie a recenzie La Rocka Banská Bystrica

Máte na La Rocka Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou La Rocka a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na La Rocka Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂