Leeda Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

45

Leeda Banská Bystrica

Leeda Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Leeda v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Leeda Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Leeda, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Leeda Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Leeda Banská Bystrica.

Predajne Leeda Banská Bystrica

Módna spoločnosť Leeda prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Leeda v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Leeda sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Leeda sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Leeda Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Leeda v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Leeda Banská Bystrica.

Mapa Leeda Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Leeda Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Leeda ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Leeda Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Leeda Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Leeda Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Leeda sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Leeda Banská Bystrica

Leeda Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Leeda, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Leeda Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Leeda Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Leeda Banská Bystrica

Reklamácie Leeda Banská Bystrica

Vedúci predajne Leeda Banská Bystrica

Leták Leeda Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Leeda? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Leeda Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Leeda Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Leeda je návšteva ľubovoľnej predajne Leeda Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Leeda Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Leeda Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Leeda Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Leeda. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Leeda Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Leeda? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Leeda v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Leeda Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Leeda Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Leeda Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Leeda.

Hodnotenie a recenzie Leeda Banská Bystrica

Máte na Leeda Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Leeda a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Leeda Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂