Leedom Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

48

Leedom Banská Bystrica

Leedom Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Leedom v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Leedom Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Leedom, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Leedom Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Leedom Banská Bystrica.

Predajne Leedom Banská Bystrica

Módna spoločnosť Leedom prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Leedom v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Leedom sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Leedom sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Leedom Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Leedom v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Leedom Banská Bystrica.

Mapa Leedom Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Leedom Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Leedom ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Leedom Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Leedom Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Leedom Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Leedom sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Leedom Banská Bystrica

Leedom Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Leedom, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Leedom Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Leedom Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Leedom Banská Bystrica

Reklamácie Leedom Banská Bystrica

Vedúci predajne Leedom Banská Bystrica

Leták Leedom Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Leedom? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Leedom Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Leedom Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Leedom je návšteva ľubovoľnej predajne Leedom Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Leedom Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Leedom Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Leedom Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Leedom. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Leedom Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Leedom? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Leedom v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Leedom Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Leedom Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Leedom Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Leedom.

Hodnotenie a recenzie Leedom Banská Bystrica

Máte na Leedom Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Leedom a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Leedom Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂