Lemper Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

48

Lemper Banská Bystrica

Lemper Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Lemper v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lemper Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lemper, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lemper Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lemper Banská Bystrica.

Predajne Lemper Banská Bystrica

Módna spoločnosť Lemper prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lemper v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lemper sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lemper sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Lemper Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lemper v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lemper Banská Bystrica.

Mapa Lemper Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lemper Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lemper ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lemper Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Lemper Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lemper Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lemper sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lemper Banská Bystrica

Lemper Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Lemper, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lemper Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lemper Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Lemper Banská Bystrica

Reklamácie Lemper Banská Bystrica

Vedúci predajne Lemper Banská Bystrica

Leták Lemper Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Lemper? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lemper Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Lemper Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lemper je návšteva ľubovoľnej predajne Lemper Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lemper Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lemper Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Lemper Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lemper. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lemper Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Lemper? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lemper v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lemper Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lemper Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Lemper Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lemper.

Hodnotenie a recenzie Lemper Banská Bystrica

Máte na Lemper Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lemper a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lemper Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂