Lental Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

48

Lental Banská Bystrica

Lental Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Lental v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lental Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lental, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lental Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lental Banská Bystrica.

Predajne Lental Banská Bystrica

Módna spoločnosť Lental prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lental v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lental sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lental sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Lental Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lental v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lental Banská Bystrica.

Mapa Lental Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lental Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lental ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lental Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Lental Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lental Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lental sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lental Banská Bystrica

Lental Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Lental, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lental Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lental Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Lental Banská Bystrica

Reklamácie Lental Banská Bystrica

Vedúci predajne Lental Banská Bystrica

Leták Lental Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Lental? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lental Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Lental Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lental je návšteva ľubovoľnej predajne Lental Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lental Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lental Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Lental Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lental. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lental Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Lental? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lental v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lental Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lental Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Lental Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lental.

Hodnotenie a recenzie Lental Banská Bystrica

Máte na Lental Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lental a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lental Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂