Leontína Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

45

Leontína Banská Bystrica

Leontína Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Leontína v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Leontína Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Leontína, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Leontína Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Leontína Banská Bystrica.

Predajne Leontína Banská Bystrica

Módna spoločnosť Leontína prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Leontína v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Leontína sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Leontína sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Leontína Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Leontína v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Leontína Banská Bystrica.

Mapa Leontína Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Leontína Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Leontína ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Leontína Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Leontína Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Leontína Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Leontína sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Leontína Banská Bystrica

Leontína Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Leontína, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Leontína Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Leontína Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Leontína Banská Bystrica

Reklamácie Leontína Banská Bystrica

Vedúci predajne Leontína Banská Bystrica

Leták Leontína Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Leontína? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Leontína Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Leontína Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Leontína je návšteva ľubovoľnej predajne Leontína Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Leontína Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Leontína Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Leontína Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Leontína. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Leontína Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Leontína? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Leontína v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Leontína Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Leontína Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Leontína Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Leontína.

Hodnotenie a recenzie Leontína Banská Bystrica

Máte na Leontína Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Leontína a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Leontína Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂