Levis Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

72

Levis Banská Bystrica

Levis Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Levis v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Levis Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Levis, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Levis Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Levis Banská Bystrica.

Predajne Levis Banská Bystrica

Módna spoločnosť Levis prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Levis v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Levis sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Levis sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Levis Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Levis v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Levis Banská Bystrica.

Mapa Levis Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Levis Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Levis ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Levis Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Levis Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Levis Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Levis sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Levis Banská Bystrica

Levis Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Levis, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Levis Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Levis Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Levis Banská Bystrica

Reklamácie Levis Banská Bystrica

Vedúci predajne Levis Banská Bystrica

Leták Levis Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Levis? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Levis Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Levis Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Levis je návšteva ľubovoľnej predajne Levis Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Levis Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Levis Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Levis Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Levis. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Levis Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Levis? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Levis v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Levis Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Levis Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Levis Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Levis.

Hodnotenie a recenzie Levis Banská Bystrica

Máte na Levis Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Levis a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Levis Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂