Lexington Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

45

Lexington Banská Bystrica

Lexington Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Lexington v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lexington Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lexington, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lexington Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lexington Banská Bystrica.

Predajne Lexington Banská Bystrica

Módna spoločnosť Lexington prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lexington v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lexington sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lexington sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Lexington Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lexington v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lexington Banská Bystrica.

Mapa Lexington Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lexington Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lexington ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lexington Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Lexington Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lexington Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lexington sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lexington Banská Bystrica

Lexington Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Lexington, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lexington Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lexington Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Lexington Banská Bystrica

Reklamácie Lexington Banská Bystrica

Vedúci predajne Lexington Banská Bystrica

Leták Lexington Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Lexington? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lexington Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Lexington Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lexington je návšteva ľubovoľnej predajne Lexington Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lexington Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lexington Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Lexington Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lexington. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lexington Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Lexington? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lexington v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lexington Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lexington Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Lexington Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lexington.

Hodnotenie a recenzie Lexington Banská Bystrica

Máte na Lexington Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lexington a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lexington Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂