Li Parie Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

48

Li Parie Banská Bystrica

Li Parie Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Li Parie v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Li Parie Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Li Parie, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Li Parie Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Li Parie Banská Bystrica.

Predajne Li Parie Banská Bystrica

Módna spoločnosť Li Parie prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Li Parie v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Li Parie sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Li Parie sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Li Parie Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Li Parie v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Li Parie Banská Bystrica.

Mapa Li Parie Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Li Parie Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Li Parie ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Li Parie Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Li Parie Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Li Parie Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Li Parie sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Li Parie Banská Bystrica

Li Parie Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Li Parie, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Li Parie Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Li Parie Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Li Parie Banská Bystrica

Reklamácie Li Parie Banská Bystrica

Vedúci predajne Li Parie Banská Bystrica

Leták Li Parie Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Li Parie? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Li Parie Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Li Parie Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Li Parie je návšteva ľubovoľnej predajne Li Parie Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Li Parie Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Li Parie Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Li Parie Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Li Parie. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Li Parie Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Li Parie? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Li Parie v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Li Parie Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Li Parie Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Li Parie Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Li Parie.

Hodnotenie a recenzie Li Parie Banská Bystrica

Máte na Li Parie Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Li Parie a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Li Parie Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂