Lidea Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

42

Lidea Banská Bystrica

Lidea Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Lidea v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lidea Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lidea, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lidea Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lidea Banská Bystrica.

Predajne Lidea Banská Bystrica

Módna spoločnosť Lidea prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lidea v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lidea sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lidea sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Lidea Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lidea v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lidea Banská Bystrica.

Mapa Lidea Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lidea Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lidea ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lidea Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Lidea Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lidea Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lidea sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lidea Banská Bystrica

Lidea Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Lidea, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lidea Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lidea Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Lidea Banská Bystrica

Reklamácie Lidea Banská Bystrica

Vedúci predajne Lidea Banská Bystrica

Leták Lidea Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Lidea? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lidea Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Lidea Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lidea je návšteva ľubovoľnej predajne Lidea Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lidea Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lidea Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Lidea Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lidea. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lidea Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Lidea? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lidea v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lidea Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lidea Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Lidea Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lidea.

Hodnotenie a recenzie Lidea Banská Bystrica

Máte na Lidea Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lidea a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lidea Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂